id

 

Dôležitý článok pri tvorbe Vášho nového obydlia.

Ľudia nedôverujú službe interieristu, ktorá Vám sprostredkuje veľa radostí dokonca ušetrí veľa starostí a peňazí. Áno interiérový dizajnér niečo stojí no ušetrí v mnohých oblastiach.

V prvom rade spolu s ním vytvoríte interiér naozaj podľa Vašich snov. Vaše vízie Vám dizajnér dôverne predstaví. Je to veľmi dôležitý krok pretože ich skutočný charakter sa skrýva pod rúškom tajomstva. Nie všetky predstavy v skutočnosti vypadajú dobre. Nový interiér, v ktorom sa necítite dobre bude určite onedlho potrebovať vylepšenia, sprevádzané ďalšími investíciami.

Ďalšie výhody interiérového dizajnéra: – ušetrí Váš čas – disponuje sieťou spoľahlivých distribútorov a remeselníkov – poskytuje Vám vedomosti, ktoré zbiera celý život – už nie nový interiér, ale dokonalé dielo s Vašim charakterom

Dokonalý interiér je podmienený dokonale usporiadanou stavebnou konštrukciou. Prizvite si interiérového dizajnéra už počas návrhu projektovej dokumentácie na stavebné povolenie. Jeho pohľadom na veci budete milo prekvapený a konečným výsledkom v realite nadšený.