Benefičný koncert – STAVBÁRSKE SRDCE 2015

img_81291

Na rozdiel od prvého ročníka, z ktorého zisk (1.400€) bol venovaný nadácii Šťastné srdcia resp. Oddeleniu detskej kardiochirurgie v Bratislave, sme sa tento rok rozhodli zrealizovať svoju ideu, nápad do konkrétnej podoby a to – jednu z kúpeľní na tomto oddelení zrekonštruovať. „Minuloročný zisk nás prekvapil, no stále je to iba – ihla v kope sena – pre oddelenia Detského kardiocentra.  Aj preto sme sa rozhodli pre toto riešenie a ako študenti Stavebnej fakulty STU sa do tejto podpory zapojíme priamo, osobne.

 

img_77491

Headlinerom celého večera nebol nikto iný ako krstný otec Stavbárskeho srdca DJ EKG, ktorého dopĺňal jeho dlhoročný kolega DJ Emtydee. Ďalej vystúpili DJ Chabi & Marek´S Live On Saxophone, mladá kapela Svieca vo vetre a tanečné skupiny IMPULZ CREW a baby z BM Generation.

 

img_76311 img_76711

Koncertu sa zúčastnilo 600 ľudí, vďaka ktorým sa nám po vyplatení nákladov spojených s koncertom a pomocou zo strany školy, firiem a jednotlivcov podarilo zrekonštruovať sociálne zariadenie na oddelení Detskej kardiochirurgie v Bratislave v hodnote 5000€.

 

1